Aanbevolen Producten
Optische vezelkabel

OS2 enige APC van de Vlechtsc van de Wijzevezel Optische met de Certificatie van RoHS ISO9001

OS2 Single Mode Fiber Optic Pigtail SC APC With RoHS ISO9001 Certification
Optische vezelkabel

OS2 enige APC van de Vlechtsc van de Wijzevezel Optische met de Certificatie van RoHS ISO9001

Meer
glasvezel patchkabel

Directe Begraven Duplex het Koordassemblage 36 van het Vezelflard Vezeloem Schakelaar

Direct Buried Duplex Fiber Patch Cord Assemblies 36 Fibre Oem Connector
glasvezel patchkabel

Directe Begraven Duplex het Koordassemblage 36 van het Vezelflard Vezeloem Schakelaar

Meer
glasvezel patchkabel

LC aan ST Koord van het Vezel het Optische Optische Flard, Optische Verbindingsdraadkabel met 2.0MM/3.0MM

LC To ST Fiber Optic Optical Patch Cord , Optical Jumper Cable With 2.0MM / 3.0MM
glasvezel patchkabel

LC aan ST Koord van het Vezel het Optische Optische Flard, Optische Verbindingsdraadkabel met 2.0MM/3.0MM

Meer

glasvezel patchkabel & Optische vezelkabel

Meer Producten
Who wij zijn
Inleiding

Co. van de Shenzhen is SUNWISE optisch communicatieapparatuur, Ltd een bedrijf die zich in de productie en de verwerking van optische vezelverbindingsdraad, chassis, toebehoren en andere producten, ...

QC Profiel QC

Wat is uw kwaliteitscontrole voor uw vezel optisch product? 1. Bronwaarborg. Wij hebben onze eigen leveranciers op lange termijn van de samenwerkings grondstof. Alle producten zijn gediplomeerde ROHS ...

Contacteer Ons

Adres : de 8ste verdieping, die 58, luowuwei nieuw district bouwen, dalang straat, longhua nieuw district, shenzhen

Werktijd: 00:00-24:00 ( Beijing tijd)

Zakelijke telefoon : 86-755-21006574(Verwerkingstijd) 86-755-21006574(Niet Verwerkingstijd)

FAX : 86-755-21006574

E-mail : mark@swoptc.com

Bekijk meer >>

Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd
Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd
Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd