Thuis ProductenOptische vezelkabel

OS2 enige APC van de Vlechtsc van de Wijzevezel Optische met de Certificatie van RoHS ISO9001

OS2 enige APC van de Vlechtsc van de Wijzevezel Optische met de Certificatie van RoHS ISO9001

  • OS2 enige APC van de Vlechtsc van de Wijzevezel Optische met de Certificatie van RoHS ISO9001
  • OS2 enige APC van de Vlechtsc van de Wijzevezel Optische met de Certificatie van RoHS ISO9001
  • OS2 enige APC van de Vlechtsc van de Wijzevezel Optische met de Certificatie van RoHS ISO9001
  • OS2 enige APC van de Vlechtsc van de Wijzevezel Optische met de Certificatie van RoHS ISO9001
  • OS2 enige APC van de Vlechtsc van de Wijzevezel Optische met de Certificatie van RoHS ISO9001
OS2 enige APC van de Vlechtsc van de Wijzevezel Optische met de Certificatie van RoHS ISO9001
Productdetails:
Merknaam: Sunwise
Modelnummer: SCAPC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: verbindingsdraad 63 * 63 * 45; kartonmateriaal/optische kabel, karton + houten optische kabelschacht
Levertijd: verbindingsdraad 3 ~ 7 dagen; vezel optisch kabel en materiaal 7 ~ 15 dagen
Betalingscondities: Western Union, T/T, Paypal
Levering vermogen: 1 miljoen km/maand voor vezel optische kabels; 200.000 PCs/maand voor flardkoorden; 100.000 PCs/maan
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Toepassing: Flardkoorden Naam van het product: Optische vezelkabel
Toevoegingsverlies: ≤0.20 Certificering: RoHS,ISO9001
kleur: Geel/Oranje/Aqua Kabel lengte: Kan worden aangepast
Hoog licht:

optische vlecht

,

de optische kabel van de vlechtvezel

OS2 enige APC van de Vlechtsc van de Wijzevezel Optische met de Certificatie van RoHS ISO9001


Verstrekken de vezel optische vlechten een snelle manier om communicatie apparaten op het gebied te maken. Zij worden ontworpen, vervaardigd en die volgens protocol en prestaties door de industriële normen getest wordt gedicteerd, die uw stringentste mechanische en prestatiesspecificaties zullen ontmoeten.

Schakelaar A

Sc

Schakelaar B

Unterminated

Vezelwijze

9/125μm

Vezeltype

Simplex

Pools

APC

Kabeldiameter

0.9mm

Jasjemateriaal

Pvc

Jasjekleur

Geel

Golflengte

1310nm/1550nm

Duurzaamheid

>1000 Keer

Toevoegingsverlies

≤0.3dB

Uitwisselbaarheid

≤0.2dB

Terugkeerverlies

≥60dB

Trilling

≤0.2dB

Werkende Temperatuur

-40~75°C

Opslagtemperatuur

-45~85°C

 

 

Toepassing
♦ FTTH, LAN, PON & Optische CATV
♦ Lokale netto ring
♦ Optische vezelcommunicatiesysteem
♦ Het materiaal van de optische vezeltest
♦ Optische vezelsensor
♦ De industrie en militaire toepassing

 

Eigenschappen:

Hoge dichte ruimten;
Ceramische metalen kappenschakelaars;
De helft van grootte van standaardschakelaar;
Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies;
Uitstekende mechanische duurzaamheid;
Hoge geloofwaardigheid en stabiliteit;
Goed in herhaalbaarheid en ruilbaarheid;
100% toevoeging, Terugkeerverlies, Beëindigengezicht en Interferentieinspectie.

 

Onze Diensten

1. Professionele fabrikant, geteste 100%.

2. Klantenoplossingen in dagen, niet weken.

3. Warm de diensten met zorgvuldige aandacht.

4. Kan uw specifiek onderzoek binnen 24 uren verstrekken.

5. Sparen veel kost, brengen meer voordeel voor klant om zaken uit te breiden.

6. Wij zijn geweest-jarenervaring in dit gebied. Wij zijn de prefessionalleverancier dieop u kunt vertrouwen.

 

FAQ

Q1. Ongeveer de prijs?
Aangaande. Wij citeren gewoonlijk binnen 12 uren nadat wij de technische gegevens van uw producten bevestigen.

Q2. Wat is de betalingswijze?
Aangaande. Wij keuren L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal enz. goed

Q3. Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
Aangaande 30% vooraf, en 70% vóór verzending

Q4. Hoe te om de punten aan me te verschepen?
Aangaande Koerier (DHL, TNT, FEDEX, UPS, EMS), is de Luchtvracht, Oceaanschip beschikbaar.

Q5. Hoe lang is uw levertijd?
Aangaande. De algemene levertijd is 5-7 dagen na bevestigde orde, hangt het van de ordehoeveelheid af.

Q6. Kunt u me een vrije steekproef verzenden?
Aangaande. Ja, zijn wij bereid om vrije steekproef te verzenden, als u de het verschepen kosten zou willen betalen.

Q7. Keurt u OEM of ODM goed?
Aangaande. Ja, zijn wij fabriek. om het even welke uw aangepaste vereisten wij ons beste kunnen doen u helpen realiseren.

Contactgegevens
Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd

Contactpersoon: MARK LAI

Tel.: +8615010002395

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Andere Producten