Thuis ProductenOptische vezelkabel

Multimode Vezel Optische Vlecht 1m ST UPC de Simplexassemblage van de Vezelvlecht

Multimode Vezel Optische Vlecht 1m ST UPC de Simplexassemblage van de Vezelvlecht

  • Multimode Vezel Optische Vlecht 1m ST UPC de Simplexassemblage van de Vezelvlecht
  • Multimode Vezel Optische Vlecht 1m ST UPC de Simplexassemblage van de Vezelvlecht
Multimode Vezel Optische Vlecht 1m ST UPC de Simplexassemblage van de Vezelvlecht
Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Sunwise
Modelnummer: ST UPC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: verbindingsdraad 63 * 63 * 45; kartonmateriaal/optische kabel, karton + houten optische kabelschacht
Levertijd: verbindingsdraad 3 ~ 7 dagen; vezel optisch kabel en materiaal 7 ~ 15 dagen
Betalingscondities: Western Union, T/T, Paypal
Levering vermogen: 1 miljoen km/maand voor vezel optische kabels; 200.000 PCs/maand voor flardkoorden; 100.000 PCs/maan
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Toepassing: Flardkoorden Naam van het product: Optische vezelkabel
Toevoegingsverlies: ≤0.20 Vermindering bij 850nm: 3.0 dB/km
Kabeldiameter: 0.9/2.0/3.0mm Vermindering bij 1300nm: 1.0 dB/km
Hoog licht:

optische vlecht

,

de optische kabel van de vlechtvezel

Multimode Vezel Optische Vlecht 1m ST UPC de Simplexassemblage van de Vezelvlecht

 

Optische vezel patchcord (vezelverbindingsdraad) met ISO9001 en 14001 certificatie, ROHS. riep soms een vezel het optische flardkoord een lengte van vezel aanleg van kabelnetten gepast met de vezelschakelaars van LC, van Sc, van FC, van MTRJ of ST op elk eind is. LC, een kleinere de vezel optische schakelaar van de vormfactor, wordt het meest meestal gebruikt. De vezelverbindingsdraden komen ook in hybride verscheidenheden met één type van schakelaar op één eind en een ander type van schakelaar op andere. De verbindingsdraden worden gebruikt op dezelfde manier als flardkoorden, om eindapparaten of netwerkhardware aan het gestructureerde aanleg van kabelnettensysteem aan te sluiten.


Verstrekken de vezel optische vlechten een snelle manier om communicatie apparaten op het gebied te maken. Zij worden ontworpen, vervaardigd en die volgens protocol en prestaties door de industriële normen getest wordt gedicteerd, die uw stringentste mechanische en prestatiesspecificaties zullen ontmoeten.
Gelieve van nota te nemen: E2000 is een LSH-schakelaar met een stofdichte dekking.

 

Schakelaartype

LC/SC/FC/ST/LSH

Pools Type

UPC

Vezelwijze

OM3/OM4

Golflengte

850/1300 NM

Vezeltelling

Simplex

Kabeljasje

PVC/LSZH/OFNP

Vezelrang

G.651 (OM3) Ongevoelige /Bend (OM4)

Minimumkrommingsstraal

15 mm/7.5 mm

Kabeldiameter

0.9/2.0 mm

Jasjekleur

Qqua

Toevoegingsverlies

≤0.3 dB

Terugkeerverlies

≥50 dB

Vermindering bij 850nm

3.0 dB/km

Vermindering bij 1300nm

1.0 dB/km

Werkende Temperatuur

-40~75°C

Opslagtemperatuur

-45~85°C

 

TOEPASSING
1. Telecommunicaties
2. CATV, LAN, MENS, WAN, Test&measurement
3. De militaire industrie
4. Medisch

 

 

EIGENSCHAPPEN
1. Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies
2. Pre-overkoepelde de oppervlakte van het metalen kapeind
3. Uitstekende mechanische duurzaamheid
4. Goed in herhaalbaarheid
5. Goed in uitwisseling
6. Groene Productie, Ce, RoHS-Norm

 

FAQ
1.
Q: Bent u een fabriek of een handelsmaatschappij?
A: Wij zijn een fabrikant, en wij hebben rijke ervaring in het produceren van patchcords, vlechten, flardpanelen, vezeladapters, PLC splitsers en metalen kappen vele jaren.

2.
Q: Wat over de normale levertijd?
A: Over het algemeen zal het ongeveer 10 dagen na het ontvangen van downpayment nemen.

3.
Q: Wat is uw hoofdproducten?
A: Rontaray wijdt aan de ontwikkeling, productie, marketing van de koorden van het vezel optische flard, de panelen van het vlechtenflard, vezeladapters, PLC splitsers en, ceramische metalen kappen, etc.

4.
Q: Welke certificaten hebt u?
A: Rontaray is ISO 9001, ISO14001, TL9000, en RoSH certficated.

Contactgegevens
Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd

Contactpersoon: MARK LAI

Tel.: +8615010002395

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Andere Producten