Thuis ProductenOptische vezelkabel

Pvc 0.9mm van de de Wijze Simplexom2 OM3 Vezel van de Vezel Optische Vlecht Enige het Flardkabels

Pvc 0.9mm van de de Wijze Simplexom2 OM3 Vezel van de Vezel Optische Vlecht Enige het Flardkabels

  • Pvc 0.9mm van de de Wijze Simplexom2 OM3 Vezel van de Vezel Optische Vlecht Enige het Flardkabels
  • Pvc 0.9mm van de de Wijze Simplexom2 OM3 Vezel van de Vezel Optische Vlecht Enige het Flardkabels
Pvc 0.9mm van de de Wijze Simplexom2 OM3 Vezel van de Vezel Optische Vlecht Enige het Flardkabels
Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Sunwise
Modelnummer: LCUPC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: verbindingsdraad 63 * 63 * 45; kartonmateriaal/optische kabel, karton + houten optische kabelschacht
Levertijd: verbindingsdraad 3 ~ 7 dagen; vezel optisch kabel en materiaal 7 ~ 15 dagen
Betalingscondities: Western Union, T/T, Paypal
Levering vermogen: 1 miljoen km/maand voor vezel optische kabels; 200.000 PCs/maand voor flardkoorden; 100.000 PCs/maan
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Toepassing: Flardkoorden Naam van het product: Optische vezelkabel
Toevoegingsverlies: ≤0.20 Vezeltelling: Simplex
Kabeldiameter: 0.9/2.0/3.0mm Schakelaar A: LC
Hoog licht:

optische vlecht

,

de optische kabel van de vlechtvezel

Pvc 0.9mm van de de Wijze Simplexom2 OM3 Vezel van de Vezel Optische Vlecht Enige het Flardkabels
 

Vlechtbeschrijving
♦ Schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU
♦ Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC
♦ Kerntype: Single-mode (SM: Multimode 9/125um), (MM.: 50/125um of 62.5/125um)
♦ Kabelhoeveelheid: Simplex, duplex of aangepast
♦ Kabeldiameter: 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm
♦ Kabellengte: 1, 2, 3 meter of aangepast
♦ Kabeltype: PVC, LSZH, OM3, OM2, OM1

 
Verstrekken de vezel optische vlechten een snelle manier om communicatie apparaten op het gebied te maken. Zij worden ontworpen, vervaardigd en die volgens protocol en prestaties door de industriële normen getest wordt gedicteerd, die uw stringentste mechanische en prestatiesspecificaties zullen ontmoeten.
 
Productspecificaties
 

Schakelaar A

LC

Schakelaar B

Unterminated

Vezelwijze

9/125 μm

Vezeltelling

Simplex

Vezelrang

G.652.D

Minimumkrommingsstraal

30 mm

Pools Type

UPC

Kabeldiameter

0,9 mm

Kabeljasje

Pvc

Jasjekleur

Geel

Golflengte

1310 nm/1550 NM

Duurzaamheid

>1000 Keer

Toevoegingsverlies

≤0.3 dB

Uitwisselbaarheid

≤0.2 dB

Terugkeerverlies

≥50 dB

Trilling

≤0.2 dB

Werkende Temperatuur

-40~75°C

Opslagtemperatuur

-45~85°C

 
Geel SM-Optisch de Kabelg652d Simplex 0,9/2.0mm LSZH van de Vlechtvezel voor CATV-Systemen
Singlemode vlecht is geel respectievelijk of wit, 1310Nm en 1550Nm, transmissieafstand 10km en 40km.
 
 
Eigenschappen:
 
Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
Het algemene waterdichte gebruik, past voor openlucht hard milieu aan
Gemakkelijk te installeren, hoge betrouwbaarheid
FC de schakelaars van Sc ST LC MU zijn beschikbaar
2, 4, 6, 8 en 12 kernen zijn beschikbaar
 
 
FAQ
Q1. Verleent u de steekproefdienst?
A: Ja, verstrekken wij vrije of lage prijssteekproeven voor u om kwaliteit te testen en te controleren. De gemengde steekproeven zijn aanvaardbaar.
Q2. Wat over MOQ?
A: De meeste producten hebben een minimumordehoeveelheid, maar sommige voorraden kunnen kleine orden goedkeuren.
Q3. Hoe verscheept u de goederen en hoe lang neemt het om aan te komen?
A: Wij verschepen gewoonlijk door DHL, UPS, Fedex of TNT internationale expresdienst. Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen om aan te komen. Luchtvaartlijn en het overzeese facultatief verschepen ook.
Q4: Hoe lang is de waarborg van het product?
A: Volgens het type van product, bieden wij jaar 1-3 garantie aan onze formele producten aan.
Q5: Wat over levertijd?
A: Wij hebben 1-3 dagen aan de behandeling van de steekproef, en 5-15 dagen nodig om onze normale goederen te verwerken.

Contactgegevens
Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd

Contactpersoon: MARK LAI

Tel.: +8615010002395

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Andere Producten