Thuis ProductenVezel Optische Loopback

MPO-APC Duplex Singlemode Wijfje van Vezel het Optische Loopback met Zwart Shell

MPO-APC Duplex Singlemode Wijfje van Vezel het Optische Loopback met Zwart Shell

  • MPO-APC Duplex Singlemode Wijfje van Vezel het Optische Loopback met Zwart Shell
  • MPO-APC Duplex Singlemode Wijfje van Vezel het Optische Loopback met Zwart Shell
MPO-APC Duplex Singlemode Wijfje van Vezel het Optische Loopback met Zwart Shell
Productdetails:
Merknaam: Sunwise
Modelnummer: MPO/APC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: verbindingsdraad 63 * 63 * 45; kartonmateriaal/optische kabel, karton + houten optische kabelschacht
Levertijd: verbindingsdraad 3 ~ 7 dagen; vezel optisch kabel en materiaal 7 ~ 15 dagen
Betalingscondities: Western Union, T/T, Paypal
Levering vermogen: 1 miljoen km/maand voor vezel optische kabels; 200.000 PCs/maand voor flardkoorden; 100.000 PCs/maan
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Type vezel: Single-mode 9/125 Vezel Connector: LC/UPC
verlies terug: SM≥50dB nsertionverlies: SM≤0.3dB
Jasjemateriaal: PVC formaat: 53mm*14mm*12mm
Hoog licht:

vezel loopback module

,

Loopbackadapter

MPO-APC Duplex Singlemode Wijfje van Vezel het Optische Loopback met Zwart Shell


De Module van vezelloopback wordt ontworpen om media van terugkeerflard voor een vezel optisch signaal te verstrekken. Typisch wordt het gebruikt voor vezel optische testende toepassingen of netwerkrestauraties. Voor de testende toepassingen, wordt het loopbacksignaal gebruikt voor het diagnostiseren van een probleem. Het verzenden van een loopbacktest naar netwerkapparatuur, een voor een, is een techniek om een probleem te isoleren.
De Module van vezelloopback is abosolutely een economische oplossing voor een aantal toepassingen van de vezel optische test.
FS.COM levert diverse soorten Modules van single-mode en multimode Vezel de Optische Loopback, die met verschillende schakelaars met inbegrip van ST, Sc, FC, LC, MU, MTRJ enz. zijn. Elke module wordt functioneel getest alvorens te verschepen en door een levengarantie behandeld.

 

Vezeltype

Single-mode 9/125

Vezelschakelaar

LC/UPC

Terugkeerverlies

SM≥50dB

Toevoegingsverlies

SM≤0.3dB

Jasjemateriaal

(Geel) pvc

Tussenvoegsel-trekkracht test

500times, IL<0>

Verrichtingstemperatuur

-20 aan 70°C (- 4 aan 158°F)

Grootte

53mm*14mm*12mm

HTS-geharmoniseerde Code

8517709000

 

Toepassingen
• het Optische Testen van 100GbE CFP/CXP
• Onderzoek en Ontwikkeling
• Productietest
• Het oplossen van problemen
• Kwaliteitscontrole
• Opleiding

 

Eigenschappen
– Ruw Shell-Ontwerp
– Stofglb voor Veilige Opslag
– Definieerbare Verminderingsniveaus van 0dB aan 20dB

 

 

Waarom verkies Optische Sunwise Vezel om samen te werken?

1. Wij hebben prima productielijn en strikt kwaliteitsbeheersysteem.
2. Wij hebben professioneel proceduresysteem en grote productiecapaciteit om snelle levering en op tijd verzending te waarborgen.
3. Wij kunnen de concurrerendste prijs verstrekken om uw begroting te ontmoeten.
4. Wij ontwerpen ook en vernieuwen de nieuwe die producten op onze rijke ervaring worden gebaseerd.
5. Wij hebben professioneel team om de uitvoerige one-stop dienst voor u te verlenen.

 

FAQ
1.
Q: Bent u een fabriek of een handelsmaatschappij?
A: Wij zijn een fabrikant, en wij hebben rijke ervaring in het produceren van patchcords, vlechten, flardpanelen, vezeladapters, PLC splitsers en metalen kappen vele jaren.

2.
Q: Wat over de normale levertijd?
A: Over het algemeen zal het ongeveer 10 dagen na het ontvangen van downpayment nemen.

3.
Q: Wat is uw hoofdproducten?
A: Rontaray wijdt aan de ontwikkeling, productie, marketing van de koorden van het vezel optische flard, de panelen van het vlechtenflard, vezeladapters, PLC splitsers en, ceramische metalen kappen, etc.

4.
Q: Welke certificaten hebt u?
A: Rontaray is ISO 9001, ISO14001, TL9000, en RoSH certficated.

Contactgegevens
Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd

Contactpersoon: MARK LAI

Tel.: +8615010002395

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Andere Producten