Thuis Productenglasvezel patchkabel

De Vezel Optische Verbindingsdraad 2.0mm van Sc UPC SM van Sc UPC de Certificatie van LSZH 3m ISO9001

De Vezel Optische Verbindingsdraad 2.0mm van Sc UPC SM van Sc UPC de Certificatie van LSZH 3m ISO9001

  • De Vezel Optische Verbindingsdraad 2.0mm van Sc UPC SM van Sc UPC de Certificatie van LSZH 3m ISO9001
  • De Vezel Optische Verbindingsdraad 2.0mm van Sc UPC SM van Sc UPC de Certificatie van LSZH 3m ISO9001
  • De Vezel Optische Verbindingsdraad 2.0mm van Sc UPC SM van Sc UPC de Certificatie van LSZH 3m ISO9001
De Vezel Optische Verbindingsdraad 2.0mm van Sc UPC SM van Sc UPC de Certificatie van LSZH 3m ISO9001
Productdetails:
Plaats van herkomst: Made in China
Merknaam: SUNWISE
Modelnummer: SC/APC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: verbindingsdraad 63 * 63 * 45; kartonmateriaal/optische kabel, karton + houten optische kabelschacht
Levertijd: verbindingsdraad 3 ~ 7 dagen; vezel optisch kabel en materiaal 7 ~ 15 dagen
Betalingscondities: Western Union, T/T, Paypal
Levering vermogen: 1 miljoen km/maand voor vezel optische kabels; 200.000 PCs/maand voor flardkoorden; 100.000 PCs/maan
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Toepassing: Telecommunicatie Naam van het product: Optische flardkabel
Certificering: ISO9001 Connector: SCAPC
Kabeltype: 2 Vezelwijze: SM/MM
Hoog licht:

Fiber Optic Patch Cord

,

optische vezelverbindingsdraad

De Vezel Optische Verbindingsdraad 2.0mm van Sc UPC SM van Sc UPC de Certificatie van LSZH 3m ISO9001


MPO-de boomstamkabel, een rendabel alternatief aan tijdrovende gebiedsbeëindiging, wordt ontworpen voor high-density vezel herstellend in datacentra die de behoefte ruimtebesparing en de problemen van het kabelbeheer vermindert. Het wordt geoptimaliseerd voor 10/40/100G-high-density datacentrumtoepassingen.

 

Productspecificaties

 

Schakelaar A

SCUPC

Schakelaar B

SCUPC

Vezelwijze

OS2 9/125 μm SM

Golflengte

1310/1550 NM

Pools Type

APC aan APC

Minimumkrommingsstraal

10 mm

Toevoegingsverlies

0,2 dB Max. (0,15 dB Type.)

Terugkeerverlies

≥ 60 dB

Vermindering bij 1310 NM

≤ 0,32 dB/km

Vermindering bij 1550 NM

≤ 0,18 dB/km

Jasje OD

3,0 mm

Kabeljasje

LSZH

Installatie Treklading

100 N

Treklading op lange termijn

50 N

Opslagtemperatuur

-40°C aan 85°C

Werkende Temperatuur

-10°C aan 70°C

 

Kenmerken:

 

1. Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies

2. Goede verenigbaarheid

3. Hoge precisie van mechanische afmetingen

4. Hoge betrouwbaarheid & stabiliteit

5. PC, APC, facultatief UPC, facultatieve kabellengte

6. Single-mode kabel: geel; multi-mode kabel: sinaasappel; opties beschikbaar voor andere kleuren

 

 

Onze voordelen:

1. Zeer integere onderneming (90%-stamgasten).

2. Goede kwaliteit met EXW-prijs (de professionele fabrikant van A).

3. Kortste levertijd (1000km FTTH enkel behoefte 1 dag).

4. QC: ISO 9002, ROHS, UL (E329006), BEREIK.

 

10G-10G gestructureerde Vezel Aanleg van kabelnetten Verwezenlijkt door MPO-Kabels, de Kabels van het Vezelflard en FHD-het Beheer van de Reekskabel Op te stellen

 

 

Test Verzekerd Programma

3D interferometer verstrekt controle van MTP/MPO-het oppoetsen proces en het maken van alle parameters van de opgepoetste MT-metalen kap voldoet en overschrijdt de industrienormen. De schone optische schakelaars zijn primordiaal in het verstrekken van een betrouwbare, krachtige vezel optische infrastructuur.

 

 De Vezel Optische Verbindingsdraad 2.0mm van Sc UPC SM van Sc UPC de Certificatie van LSZH 3m ISO9001 0

Contactgegevens
Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd

Contactpersoon: MARK LAI

Tel.: +8615010002395

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Beste Producten
Andere Producten