Thuis ProductenFTTH-optische vezel

SM de HEREN FTTH Vezel Optische 1 2 Optische de Dalingskabel van de 4 Kerng657a1 Vezel Lichtgewicht

SM de HEREN FTTH Vezel Optische 1 2 Optische de Dalingskabel van de 4 Kerng657a1 Vezel Lichtgewicht

  • SM de HEREN FTTH Vezel Optische 1 2 Optische de Dalingskabel van de 4 Kerng657a1 Vezel Lichtgewicht
SM de HEREN FTTH Vezel Optische 1 2 Optische de Dalingskabel van de 4 Kerng657a1 Vezel Lichtgewicht
Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: SUNWISE
Certificering: ROHS CE
Modelnummer: OEM
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: verbindingsdraad 63 * 63 * 45; kartonmateriaal/optische kabel, karton + houten optische kabelschacht
Levertijd: verbindingsdraad 3 ~ 7 dagen; vezel optisch kabel en materiaal 7 ~ 15 dagen
Betalingscondities: Western Union, T/T, Paypal
Levering vermogen: 1 miljoen km/maand voor vezel optische kabels; 200.000 PCs/maand voor flardkoorden; 100.000 PCs/maan
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: Hete Verkopende Simplex Oranje Optische Vezeladapter voor Flardkoord, Openlucht van het de doosflard Type: Enige Multi-mode wijze
Toevoegingsverlies: ≤ 0.2dB (SM& MM.) Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Certificering: ISO9001,RoHS,CE,ROSH N Type Attenuator,Telecom Type connector: Dul LC/SC/FC/ST
verlies terug: > 55dB golflengte: 1310nm/1550nm/850nm/1300nm
Type vezel: SM/MM Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

FTTH-materiaal

,

het optische apparaat van de netwerkbeëindiging

SM de HEREN FTTH Vezel Optische 1 2 Optische de Dalingskabel van de 4 Kerng657a1 Vezel Lichtgewicht

 

FTTH-vezelkabel

De optische vezeleenheid wordt geplaatst in het centrum. Twee parallelle Vezel Versterkte Plastieken (FRP) worden geplaatst aan de twee kanten. Dan wordt de kabel voltooid met een zwarte of kleurenlszh schede.


·Kenmerken

· De speciale laag-kromming-gevoeligheidsvezel verstrekt hoge bandbreedte en uitstekende mededeling

transmissiebezit;

· Twee parallelle FRP-sterkteleden verzekeren goede prestaties van verbrijzelingsweerstand om te beschermen

vezel;

· Eenvoudige structuur, lichtgewicht en hoge uitvoerbaarheid;

· Het nieuwe fluitontwerp, gemakkelijk strook en las, vereenvoudigt de installatie en het onderhoud;

· Lage rook, nul halogeen en vlam - vertragersschede.

 

 

G.652

G.655

50/125μm

62.5/125μm

Vermindering (+20℃)

@850nm

 

 

≤3.5 dB/km

≤3.5 dB/km

@1300nm

 

 

≤1.5 dB/km

≤1.5 dB/km

@1310nm

≤0.45 dB/km

≤0.50 dB/km

 

 

@1550nm

≤0.30 dB/km

≤0.50dB/km

 

 

Bandbreedte (Klasse A)

@850nm

 

 

≥500 Mhz·km

≥200 Mhz·km

@1300nm

 

 

≥1000 Mhz·km

≥600 Mhz·km

Numerieke Opening

 

 

0.200±0.015NA

0.275±0.015NA

Kabel Afgesneden Golflengte λcc

≤1260nm

≤1480nm

 

 

·Technische Parameters

Vezeltelling

Kabeldiameter

mm

Kabelgewicht

kg/km

Treksterkte

Snak/Korte termijn

N

Verpletter Weerstand

Snak/Korte termijn

N/100mm

Buigende Straal

Statisch

/Dynamic

mm

1

(2.0±0.2) × (3.0±0.2)

8

30/60

300/1000

15/30

2

(2.0±0.2) × (3.4±0.2)

8.5

30/60

300/1000

15/30

3

(2.0±0.2) × (3.8±0.2)

9

30/60

300/1000

15/30

4

(2.0±0.2) × (4.0±0.2)

10

30/60

300/1000

15/30

Opslag/Werkende Temperatuur: -20℃ aan + 60℃

 

SM de HEREN FTTH Vezel Optische 1 2 Optische de Dalingskabel van de 4 Kerng657a1 Vezel Lichtgewicht 0

 

 

 

 

SM de HEREN FTTH Vezel Optische 1 2 Optische de Dalingskabel van de 4 Kerng657a1 Vezel Lichtgewicht 1SM de HEREN FTTH Vezel Optische 1 2 Optische de Dalingskabel van de 4 Kerng657a1 Vezel Lichtgewicht 2SM de HEREN FTTH Vezel Optische 1 2 Optische de Dalingskabel van de 4 Kerng657a1 Vezel Lichtgewicht 3SM de HEREN FTTH Vezel Optische 1 2 Optische de Dalingskabel van de 4 Kerng657a1 Vezel Lichtgewicht 4

Contactgegevens
Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd

Contactpersoon: MARK LAI

Tel.: +8615010002395

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Beste Producten
Andere Producten