Thuis ProductenDe Optische Zendontvanger van QSFP

van de Zendontvangermpo MPO LSZH 12 Kernen van 3M OM3 QSFP het Optische Materiaal van Shell

van de Zendontvangermpo MPO LSZH 12 Kernen van 3M OM3 QSFP het Optische Materiaal van Shell

  • van de Zendontvangermpo MPO LSZH 12 Kernen van 3M OM3 QSFP het Optische Materiaal van Shell
  • van de Zendontvangermpo MPO LSZH 12 Kernen van 3M OM3 QSFP het Optische Materiaal van Shell
  • van de Zendontvangermpo MPO LSZH 12 Kernen van 3M OM3 QSFP het Optische Materiaal van Shell
  • van de Zendontvangermpo MPO LSZH 12 Kernen van 3M OM3 QSFP het Optische Materiaal van Shell
  • van de Zendontvangermpo MPO LSZH 12 Kernen van 3M OM3 QSFP het Optische Materiaal van Shell
van de Zendontvangermpo MPO LSZH 12 Kernen van 3M OM3 QSFP het Optische Materiaal van Shell
Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: SUNWISE
Certificering: ROHS CE
Modelnummer: Afoc-19109
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: verbindingsdraad 63 * 63 * 45; kartonmateriaal/optische kabel, karton + houten optische kabelschacht
Levertijd: verbindingsdraad 3 ~ 7 dagen; vezel optisch kabel en materiaal 7 ~ 15 dagen
Betalingscondities: Western Union, T/T, Paypal
Levering vermogen: 1 miljoen km/maand voor vezel optische kabels; 200.000 PCs/maand voor flardkoorden; 100.000 PCs/maan
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX Doorlooptijd: 1-7 dagen
Vezelkern: 12 kernen. Shell-materia: LSZH
verlies terug: ≥25dB De test van de tussenvoegseltrekkracht: 500times <0.5 dB
Hoog licht:

vezel optische zendontvanger

,

Vezel Transceivermodule

van de Zendontvangermpo MPO LSZH 12 Kernen van 3M OM3 QSFP het Optische Materiaal van Shell

 

Interfacetype: MPO (wijfje) aan MPO (wijfje).
Vezeltype: MMF (50/125um), OM3.
Kabellengte: 3M/1FT
Vezelkern: 12 kernen.
Shell-Materiaal: LSZH
Polariteit: Type B
Toevoegingsverlies: <0>
Terugkeerverlies: ≥25dB.
De test van de tussenvoegseltrekkracht: 500times <0>
Verrichtingstemperatuur: -40℃~+80℃.

 

Eigenschappen:

▪ Tot 1.25Gb/s-gegevens - verbindingen

de laserzender van ▪ 1550nm DFB

De ontvanger van ▪ APD

▪ Tot 100km op 9/125µm SMF

Heet-Pluggable ▪

▪ Duplexlc/upc-type pluggable optische interface

▪ Lage machtsdissipatie <1w typically="">

▪ Metaalbijlage, voor lagere EMI

▪ Volgzaam en loodvrije RoHS

▪ Steun Digitale Kenmerkende Controleinterface

▪ Enige +3.3V-voeding

▪ Controlerend Interface Volgzaam met sff-8472

▪ Geval werkende temperatuur

Commercieel: 0°C aan +70°C

 

Toepassingen:

▪ Schakelaar om Interface te schakelen

▪ Gigabit Ethernet

▪ Geschakelde Backplane Toepassingen

▪ Router/Serverinterface

▪ Andere Optische Verbindingen

▪ Metro/Toegangsnetwerken

het Kanaal van ▪ 1×Fiber

 

FAQ
1.
Q: Bent u een fabriek of een handelsmaatschappij?
A: Wij zijn een fabrikant, en wij hebben rijke ervaring in het produceren van patchcords, vlechten, flardpanelen, vezeladapters, PLC splitsers en metalen kappen vele jaren.

2.
Q: Wat over de normale levertijd?
A: Over het algemeen zal het ongeveer 10 dagen na het ontvangen van downpayment nemen.

3.
Q: Wat is uw hoofdproducten?
A: Rontaray wijdt aan de ontwikkeling, productie, marketing van de koorden van het vezel optische flard, de panelen van het vlechtenflard, vezeladapters, PLC splitsers en, ceramische metalen kappen, etc.

4.
Q: Welke certificaten hebt u?
A: Rontaray is ISO 9001, ISO14001, TL9000, en RoSH certficated.

Contactgegevens
Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd

Contactpersoon: MARK LAI

Tel.: +8615010002395

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Andere Producten