Thuis Producten10g sfp+ optische zendontvanger

Enige Vezel10g SFP+ Optische Zendontvanger 10km 20km LR SFP Modulelc Schakelaar DDM

Enige Vezel10g SFP+ Optische Zendontvanger 10km 20km LR SFP Modulelc Schakelaar DDM

  • Enige Vezel10g SFP+ Optische Zendontvanger 10km 20km LR SFP Modulelc Schakelaar DDM
Enige Vezel10g SFP+ Optische Zendontvanger 10km 20km LR SFP Modulelc Schakelaar DDM
Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: sunwise
Certificering: ROHS CE FCC
Modelnummer: SFP-10G
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: verbindingsdraad 63 * 63 * 45; kartonmateriaal/optische kabel, karton + houten optische kabelschacht
Levertijd: verbindingsdraad 3 ~ 7 dagen; vezel optisch kabel en materiaal 7 ~ 15 dagen
Betalingscondities: Western Union, T/T, Paypal
Levering vermogen: 1 miljoen km/maand voor vezel optische kabels; 200.000 PCs/maand voor flardkoorden; 100.000 PCs/maan
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Afstand: WDM VAN ZR BIDI VAN SR LR ER golflengte: 1330nm/1270nm
gegevenssnelheid: 10 G Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Pakket: CWDM SFP+ Garantie: 1 jaar
Hoog licht:

Module van de vezel de Optische Zendontvanger

,

Optische zendontvangermodule

  

Enige Vezel10g SFP+ Optische Zendontvanger 10km 20km LR SFP Modulelc Schakelaar DDM

 

 

Productomschrijving

De zendontvangers optische modules van dit zijn de Tweerichtings10gb/s (SFP+) volgzaam met huidige SFP+ Multi-Source Specificatie van Overeenkomsten(msa), aan 10GBASE-LR/LW Ethernet, SONET oc-192/SDH en 10G Fibre Channel 1200-sm-ll-l voldoet. De digitale diagnostiekfuncties zijn beschikbaar via een periodieke interface met 2 draden, zoals die in SFP+ MSA worden gespecificeerd.

 

PRODUCTeigenschappen

Tot 10.7Gbps-Gegevens - verbindingen

Enige Wijzelc Vergaarbak

Tot 60km transmissie op SMF

Machtsdissipatie<1>

de laser van 1270nm DFB en APD-ontvanger

interface met 2 draden met geïntegreerde Digitale Kenmerkende controle

EEPROM met Periodieke identiteitskaart-Functionaliteit

Volgzaam met SFP+ MSA met duplexlc-schakelaar

Kies + 3.3V-Voeding en LVTTL-Logica uit

Geval werkende temperatuur: -5ºC~+70ºC

 

TOEPASSINGEN

10gbase-BX bij 10,3125 Gb/s

10gbase-BX bij 9,953 Gb/s

 

NORM

Volgzaam met sff-8472 SFP+ MSA.

Volgzaam aan SFP+ sff-8431 en sff-8432.

Volgzame RoHS.

 

 

Het werk Parameter Symbool Min. Typisch Max. Eenheid
Opslagtemperatuur TS -40   +85 °C
Leveringsvoltage VCCT, R -0.5   4 V
Relatieve Vochtigheid Relatieve vochtigheid 0   85 %
Geval werkende Temperatuur TC -5   +70 °C
Leveringsstroom ICC     400 mA
Machtsdissipatie PD     1.5 W

 

 

  • Steunen 9.95Gb/s aan 11.3Gb/s-bitrate
  • Heet-pluggable SFP+-voetafdruk
  • Enige LC voor Tweerichtingstransmissie
  • Maximumverbindingslengte van 20km
  • Ingebouwde 1270/1330 WDM Filter
  • De ongekoelde Laser van 1270nm of van 1330nm DFB.
  • Machtsdissipatie <1>
  • Geen vereiste Verwijzingsklok
  • Ingebouwde digitale kenmerkende functies
  • Temperatuurwaaier 0°C aan 70°C
  • Lage EMI en uitstekende ESD bescherming

  

Contactgegevens
Sunwise Optical Communication Equipment Co.,Ltd

Contactpersoon: MARK LAI

Tel.: +8615010002395

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Andere Producten